adana giyotin cam balkon

giyotin cam balkon

giyotinli cam fiyati

otomatik cam sistemleri

cam balkon sistemleri

7/24 Whatsapp : Telefon :
 
 
Giyotin cam projelere uygun olarak özel üretilir ve birçok alanda kullanılabilen, kullanışlı bir cam sistemidir. En yeni geliştirilen otomatik pencere sistemlerinden bir tanesi olan giyotin cam motorludur ve bu cam modülü- nün çalışma stili otomasyon sistemidir. Bu sistemde, üçlü yan ray kanalları içerisinde yer alan camlar dikey hareket etmektedir. Camların yukarı aşağı hareket etmesini başta ithal Zentax kayış olmak üzere, askı plangalar ve motor sağlar.
 
Bu güçlendirilmiş hareket sistemi ile camlara orantılı bir hareket kabiliyeti kazandırılmıştır. Aslında bu cam sisteminin en can alıcı noktası sistemin ilk sırasında yer alan sabit camdır.

 
GİYOTİN Mİ YOKSA CAM BALKON MU ?
Düz zeminlerde her iki sistemin kullanılabileceği gibi oval zeminlerde yapısı nedeli ile giyotin sistem kullanılmamaktadır.
Bunun yanısıra giyotin sistem size kesintisiz panoramik manzara sunmaktadır. Katlanır cam balkonda, camlar arasında kullanılan çıtalar giyotindeki görüntü netliğini vermeyecektir. Katlanır cam balkonda insan gücü gerekirken giyotin sistemde uzaktan kumanda konorunu yaşayabilirsiniz. Camların temizliği açısından katlanır cam balkon içe katlanarak her iki yüzey rahatça temizlenirken, giyotin sistemde ise yüksek katlarda camların dış yüzeyi için, firmamız destek sağlamaktadır.
 
SİZİN İÇİN EXTRA ISI YALITIMLI GİYOTİN
Kullanım alanlarınızda maksimum ısı yalıtımı sağlaması amacı ile tercihinize bağlı olarak sistemde temperli ısı cam kullanılmaktadır.
 
   
İletişim Bilgileri
 
 
İletişim Formu
 
 
 
   
 
 
Şaşmaz Giyotin Sistemleri © 2022 Tüm Hakları Saklıdır.